Trumny i urny

Jesteśmy jedynym producentem trumien w Wadowicach i okolicach. Nasze wyroby produkowane są od 1980 r. z należytą starannością i najwyższą jakością, dbamy o każdy element wykończenia. Wykonujemy trumny z litego drewna dębowego, bukowego a także miękkiego- sosna, olcha. Ceny poszczególnych modeli trumien różnią się od siebie w zależności od rodzaju drewna z jakiego zostały wykonane, zdobień czy też stopnia skomplikowania wzoru. Wykonujemy trumny na specjalne zamowienie klienta.

Oferujemy także szeroki wybór trumien przeznaczonych do spopielania ciała osoby zmarłej. Trumny takie wykonane są z drewna dębowego bądź sosny. Trumna przeznaczona do kremacji pokryta jest brązową bejcą, nie posiada zdobień metalowych. W swojej ofercie posiadamy także trumny kartonowe przeznaczone do spopielania ciała zmarłego.

Kremacja występuje jako coraz częstsza forma pochówku. W swojej ofercie posiadamy wiele modeli urn wykonanych z należytą starannością tak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas urny są zróżnicowane pod względem kolorystyki i wzornictwa. Posiadamy urny kamienne, drewniane, metalowe oraz mosiężne. Cena urny uzależniona jest przede wszystkim od materiału z jakiego została wykonana. Każda z urn spełnia wymogi higieny i bezpieczeństwa.